Portal Yazılım
Web Yazılım

Portal Yazılım

Genellikle bir konu üzerinde yoğunlaşmış,  alt yapısı tamamen web yazılımı olan, kullanıcı tarafından tüm içerik yönetimine sahip projelerin genelidir. 
 
Son zamanlarda sıkça rasladığımız  sektörel portallar, günlük haber portalları, kültürel içerikli portallar gibi portal projelerinizi çok kısa bir zaman diliminde oluşturabiliriz.  Web projelerinde en çok üzerinde durduğumuz özelliklerin başında şunlar gelmektedir; kurumsal ve özgün tasarım, hız ve google optimizasyonudur.
 
Talep edilen yazılım dillerinde, istenildiği kadar karmaşık olabilecek tüm Portal Yazılımlarını güvenle, hızlı bir şekilde yazılabilir.Yeni nesil olarak adlandırılan WEB 3.0 HTML5 teknoloji ile oluşturacağımız web yazılımlarının; proje bitiminden itibaren de her türlü aksaklık, güncelleme ve geliştirilmesi ile de hizmet vererek müşterimizi memnun ediyoruz.
 
Profesyonel, hızlı, kolay güncelleştirilebilir, güvenilir, google uyumlu, kolay geliştirilebilir, problemsiz , istediğiniz yazılım dilinde, günümüz çağdaş tasarımlarına uygun ayrıca  (W3C  CSS CSS3 )  ve  ( W3C HTML 5 )  belgeli  yazılım geliştirmeleriniz için 0 532 631 70 83 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

BLOG

2022’de Öğrenilecek En İyi 10 Programlama Dili

Yıllar önce, özellikle çok yönlü kodlama becerilerine sahip olanlar, yalnızca bir avuç bilgisayar programcısı vardı. İşler değişti ve çoğu BT işi gereksinimi, çeşitli programlama dilleri bilgisini içeriyor.


Node.js Nedir? Node.js Ne İçin Kullanılır Ve Avantajları Nelerdir?

Bilindiği üzere bilgisayarlar kendine özgün bir dile sahip olan ve programlandığı şekilde hareket eden teknolojik ekipmanlardır. Günümüzde birçok programlama dili bu konuda örnek olup sistemlerin, otomasyonların ve yeni teknolojilerin tasarlanmasında büyük rol oynar.


SQL GROUP BY ile CASE Kullanımı

SQL de şart belirterek, seçim yaparak SELECT sorgusu yapmak için Case-When yapısını kullanırız.


WHATSAPP DESTEK