Portal Yazılım
Web Yazılım

Portal Yazılım

Genellikle bir konu üzerinde yoğunlaşmış,  alt yapısı tamamen web yazılımı olan, kullanıcı tarafından tüm içerik yönetimine sahip projelerin genelidir. 
 
Son zamanlarda sıkça rasladığımız  sektörel portallar, günlük haber portalları, kültürel içerikli portallar gibi portal projelerinizi çok kısa bir zaman diliminde oluşturabiliriz.  Web projelerinde en çok üzerinde durduğumuz özelliklerin başında şunlar gelmektedir; kurumsal ve özgün tasarım, hız ve google optimizasyonudur.
 
Talep edilen yazılım dillerinde, istenildiği kadar karmaşık olabilecek tüm Portal Yazılımlarını güvenle, hızlı bir şekilde yazılabilir.Yeni nesil olarak adlandırılan WEB 3.0 HTML5 teknoloji ile oluşturacağımız web yazılımlarının; proje bitiminden itibaren de her türlü aksaklık, güncelleme ve geliştirilmesi ile de hizmet vererek müşterimizi memnun ediyoruz.
 
Profesyonel, hızlı, kolay güncelleştirilebilir, güvenilir, google uyumlu, kolay geliştirilebilir, problemsiz , istediğiniz yazılım dilinde, günümüz çağdaş tasarımlarına uygun ayrıca  (W3C  CSS CSS3 )  ve  ( W3C HTML 5 )  belgeli  yazılım geliştirmeleriniz için 0 532 631 70 83 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

BLOG

Web Tasarım

Web tasarımı, grafik tasarım, kullanıcı arayüzü (UI) tasarımı, kullanıcı deneyimi (UX) tasarımı, bilgi mimarisi ve web geliştirme gibi bir dizi disiplini içerir.


Node.js Nedir, Avantajları Nelerdir ve Neden Çok Popüler?

Merhaba Arkadaşlar! Bu yazımda sizlere Node.js´yi daha yakından tanıtacak, neden bu kadar popüler olduğunu ve Node.js ile neler başarabileceğinizi anlatacağım.


Yapay Zeka Geliştirme İçin En Uygun 5 Programlama Dili

Yapay zeka dünyası, sadece yazılım değil, aynı zamanda tüm teknoloji sektörü için giderek daha önemli hale geliyor.


WHATSAPP DESTEK