Portal Yazılım
Web Yazılım

Portal Yazılım

Genellikle bir konu üzerinde yoğunlaşmış,  alt yapısı tamamen web yazılımı olan, kullanıcı tarafından tüm içerik yönetimine sahip projelerin genelidir. 
 
Son zamanlarda sıkça rasladığımız  sektörel portallar, günlük haber portalları, kültürel içerikli portallar gibi portal projelerinizi çok kısa bir zaman diliminde oluşturabiliriz.  Web projelerinde en çok üzerinde durduğumuz özelliklerin başında şunlar gelmektedir; kurumsal ve özgün tasarım, hız ve google optimizasyonudur.
 
Talep edilen yazılım dillerinde, istenildiği kadar karmaşık olabilecek tüm Portal Yazılımlarını güvenle, hızlı bir şekilde yazılabilir.Yeni nesil olarak adlandırılan WEB 3.0 HTML5 teknoloji ile oluşturacağımız web yazılımlarının; proje bitiminden itibaren de her türlü aksaklık, güncelleme ve geliştirilmesi ile de hizmet vererek müşterimizi memnun ediyoruz.
 
Profesyonel, hızlı, kolay güncelleştirilebilir, güvenilir, google uyumlu, kolay geliştirilebilir, problemsiz , istediğiniz yazılım dilinde, günümüz çağdaş tasarımlarına uygun ayrıca  (W3C  CSS CSS3 )  ve  ( W3C HTML 5 )  belgeli  yazılım geliştirmeleriniz için 0 532 631 70 83 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

BLOG

Web Tasarımcılar İçin Ücretsiz Kaynaklar

Web Tasarım ve tasarım yapan arkadaşlarımızın sürekli yeni kaynaklara ihtiyaçları oluyor. Bu makalemizde tasarımcılar için UI kitler, Fontlar, İkon Setleri, ve e-kitapları içeren kaynakları inceleyeceğiz.


En popüler Javascript kütüphanelerinden jQuery 10 yaşında

2006 yılında New York’ta John Resig tarafından temelleri atılan jQuery aradan geçen 10 yıllık süreçte yazılımcılar arasındaki en popüler Javascript kütüphanelerinden biri olmayı başardı. 14 Ocak itibariyle de internetteki 10. yaşını kutladı.


Slides, hızlıca animasyonlu web sitesi oluşturmanızı sağlıyor

Designmodo tarafından üretilen Slides, web geliştiricilerinin hızlıca web sitesi oluşturmasını amaçlıyor.