Google Optimizasyon
Seo

Google Optimizasyon

Arama motorlarının en iyisi olan ve herşeye olumlu yanıt veren  Google’un tüm kriterlerini doğru bir şekilde yapmak ve ona ayak uydurmak, uyguladığımız projelerdeki en büyük başarımızdır.  Talep eden müşterilerimizin web projelerini, Google’ın bilinen tüm kriterlerine uygun olarak yaparak başarılı olduk.  
 
Arama motoru optimizasyonu; ücretsiz bir şekilde arama sonuçlarında sol tarafta çıkmanın temelidir.  Belki şimdi istediğiniz yerdesiniz ama unutmayınız ki daha iyi bir optimizasyon ve iyi bir SEO desteği ile gerilerden gelen bir rakibiniz sizi çok rahat geçebilir ve sizi en üst sıradan en alt sırayada geriletebilir.
 
Arama motorlarının içinde bulunduğu savaş doğrultusunda, sürekli kendilerini yenilemek ve geliştirmek durumundadır. Şirketlerinizin pazar payını oluşturan en önemli arama motoruda bu çizgide kendini sürekli geliştiriyor.
 
Hiç bir zaman yetişemeyeceğimiz bu hızlı değişime ne kadar yakın olursak değişimden pozitif etkilenme şansımız o kadar çok olacaktır.
 
Dolayısıyla iyi bir web tasarımı sadece görsellikten oluşmuyor.
 
Problemsiz bir web tasarımı ve google optimizasyonu için 

0 532 631 70 83 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.  

BLOG

2022’de Öğrenilecek En İyi 10 Programlama Dili

Yıllar önce, özellikle çok yönlü kodlama becerilerine sahip olanlar, yalnızca bir avuç bilgisayar programcısı vardı. İşler değişti ve çoğu BT işi gereksinimi, çeşitli programlama dilleri bilgisini içeriyor.


Node.js Nedir? Node.js Ne İçin Kullanılır Ve Avantajları Nelerdir?

Bilindiği üzere bilgisayarlar kendine özgün bir dile sahip olan ve programlandığı şekilde hareket eden teknolojik ekipmanlardır. Günümüzde birçok programlama dili bu konuda örnek olup sistemlerin, otomasyonların ve yeni teknolojilerin tasarlanmasında büyük rol oynar.


SQL GROUP BY ile CASE Kullanımı

SQL de şart belirterek, seçim yaparak SELECT sorgusu yapmak için Case-When yapısını kullanırız.


WHATSAPP DESTEK