Google Optimizasyon
Seo

Google Optimizasyon

Arama motorlarının en iyisi olan ve herşeye olumlu yanıt veren  Google’un tüm kriterlerini doğru bir şekilde yapmak ve ona ayak uydurmak, uyguladığımız projelerdeki en büyük başarımızdır.  Talep eden müşterilerimizin web projelerini, Google’ın bilinen tüm kriterlerine uygun olarak yaparak başarılı olduk.  
 
Arama motoru optimizasyonu; ücretsiz bir şekilde arama sonuçlarında sol tarafta çıkmanın temelidir.  Belki şimdi istediğiniz yerdesiniz ama unutmayınız ki daha iyi bir optimizasyon ve iyi bir SEO desteği ile gerilerden gelen bir rakibiniz sizi çok rahat geçebilir ve sizi en üst sıradan en alt sırayada geriletebilir.
 
Arama motorlarının içinde bulunduğu savaş doğrultusunda, sürekli kendilerini yenilemek ve geliştirmek durumundadır. Şirketlerinizin pazar payını oluşturan en önemli arama motoruda bu çizgide kendini sürekli geliştiriyor.
 
Hiç bir zaman yetişemeyeceğimiz bu hızlı değişime ne kadar yakın olursak değişimden pozitif etkilenme şansımız o kadar çok olacaktır.
 
Dolayısıyla iyi bir web tasarımı sadece görsellikten oluşmuyor.
 
Problemsiz bir web tasarımı ve google optimizasyonu için 

0 532 631 70 83 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.  

BLOG

Web Tasarımcılar İçin Ücretsiz Kaynaklar

Web Tasarım ve tasarım yapan arkadaşlarımızın sürekli yeni kaynaklara ihtiyaçları oluyor. Bu makalemizde tasarımcılar için UI kitler, Fontlar, İkon Setleri, ve e-kitapları içeren kaynakları inceleyeceğiz.


En popüler Javascript kütüphanelerinden jQuery 10 yaşında

2006 yılında New York’ta John Resig tarafından temelleri atılan jQuery aradan geçen 10 yıllık süreçte yazılımcılar arasındaki en popüler Javascript kütüphanelerinden biri olmayı başardı. 14 Ocak itibariyle de internetteki 10. yaşını kutladı.


Slides, hızlıca animasyonlu web sitesi oluşturmanızı sağlıyor

Designmodo tarafından üretilen Slides, web geliştiricilerinin hızlıca web sitesi oluşturmasını amaçlıyor.