Facebook Reklam Yönetimi
Dijital Pazarlama

Facebook Reklam Yönetimi

Facebook her ay iki milyar kişi tarafından kullanıyor bu nedenle verilecek reklamların gücünü göz ardı etmemek gerekir.Dijital pazarlama, gün geçtikçe önem kazanan ve işletmelerin hedeflerine ulaşmak için seçtiği etkili, ölçülebilir ve uygun pazarlama tiplerinden biri haline geldiğinden Facebook reklamları da dijital pazarlamanın olmazsa olmazlarından biridir. Facebook, Türkiye’de en çok üyesi olan sosyal ağlardan biridir. Sadece genç nüfusu değil teknolojiye ilgi duyan her kesimden kullanıcıyı bünyesinde barındırmaktadır.
 
Facebook reklamları, marka bilincini yükseltmek, müşteri sadakatini sağlamak, web sitesi trafiğini arttırmak ve işletme için potansiyel müşterilere ulaşmak amacıyla kullanılabilecek bir reklam tipidir. Uygun maliyetler ile Facebook reklamları, yaygın olarak kullanılan verimli bir dijital pazarlama yöntemidir.
 
Günümüzde sosyal ağlar üzerinden yapılan reklamlarla firma ve ürünlerin daha kolay şekilde dilden dile ulaşmasını fırsat sağlanmaktadır. Yani aslında bir reklam gösterimi ile kolayca birden fazla potansiyel müşteriye ulaşabilme imkanına sahipsiniz.
 
Reklamlarda görsel seçimi çok önemlidir. İlgi çekici, firma ve ürünlerinize en uygun fotoğraf ve etkili bir metin ile desteklenmesi verimliliğe katkı sağlar. Kullanıcıların ilgisini çekmesi sadece görsel ile sağlanabilecek bir şey değildir. Doğru stratejiler ile ihtiyaç olan reklam tipi belirlenmeli, bütçe doğrultusunda en etkili hedef kitleler ile desteklenmelidir.
 
Etkili reklamlar oluşturup firmanıza yakın kişilere yani potansiyel müşterilere ulaşabilmenizi sağlıyoruz. Her bir ürün ve hizmetiniz için farklı hedef kitleler belirleyerek reklam geri dönüşlerinizi en etkin hale getirip marka bilinirliğinizi arttırmanıza yardımcı oluyoruz.
 
İstediğiniz bütçeler doğrultusunda, doğru hedefler ile reklam stratejinizi oluşturuyor, orta veya küçük ölçekli işletmenizin büyümesine olanak sağlıyoruz.
 
Yapılan tüm reklamların detaylarını, verimliliğini, kaç kişiye ulaştığını, kaç kişinin ilgisini çektiğini vs gibi raporlamalarını da doğru şekilde sizlere sunuyoruz.
 
Yapılması gereken her şeyi, tüm detayları biliyoruz. Siz sadece reklamınızın yapılmasını isteyin gerisi en etkili şekilde biz halledelim. 

BLOG

Web Tasarımcılar İçin Ücretsiz Kaynaklar

Web Tasarım ve tasarım yapan arkadaşlarımızın sürekli yeni kaynaklara ihtiyaçları oluyor. Bu makalemizde tasarımcılar için UI kitler, Fontlar, İkon Setleri, ve e-kitapları içeren kaynakları inceleyeceğiz.


En popüler Javascript kütüphanelerinden jQuery 10 yaşında

2006 yılında New York’ta John Resig tarafından temelleri atılan jQuery aradan geçen 10 yıllık süreçte yazılımcılar arasındaki en popüler Javascript kütüphanelerinden biri olmayı başardı. 14 Ocak itibariyle de internetteki 10. yaşını kutladı.


Slides, hızlıca animasyonlu web sitesi oluşturmanızı sağlıyor

Designmodo tarafından üretilen Slides, web geliştiricilerinin hızlıca web sitesi oluşturmasını amaçlıyor.