Yönetilebilir Web Tasarımı
Web Tasarım

Yönetilebilir Web Tasarımı

Müşterisi ile internet ortamında iletişim kuran kurum veya kuruluşların ihtiyaçları doğrultusunda oluşturulan web projeleridir.Web tasarımının hemen hemen her yerine müdahale rahatlıkla söz konusu olur.  Web sitenizi güncel ve popüler tutmak için herhangi bir bilgiye sahip olmanız gerekmez. Yönetilebilen web tasarımları daha çok programlama ağırlıklı olduğu için grafik çalışmalarından mümkün olduğu kadar uzak çalışmalar yapılır.
 
Güzel bir tasarım ile oluşturulacak web projesinin avantajlarını sıralamak istersek;
 
İhtiyaç duyulan her an, internetin olduğu her yerden arzu edilen güncellemeler gerçekleştirilebilir.
 
Hiçbir şekilde projeyi yazan kuruma bağlı kalmazsınız.
 
Google’un sevdiği web oluşturma şeklidir.
 
Google optimizasyonun yapılabildiği web projeleridir.
 
İhtiyacınıza uygun modüller yazdırabilir, bu modüller ile kullandığınız veri tabanı ile ilişki kurdurarak daha kolay bir şekilde İŞ AKIŞI sağlayabilirsiniz.
 
Her türlü ürün bilgisi, fiyat, haber, kampanya, etkinlik, v.s. gibi değişik modüllere müdahale edebilirsiniz.
 
Herhangi bir güncelleme için bir maliyet karşınıza çıkmaz.
 
Herhangi bir güncelleme için beklemek zorunda kalmazsınız.
 
Cem Sevinç ; Oluşturduğu projelerin %90’ını Yönetilebilir Web Projesi olarak yapıyor.
 
0 532 631 70 83 nolu telefondan bizlere ulaşabilirsiniz. 

BLOG

HTML5 Nedir? Farkları Nelerdir?

Hyper Text Markup Language kelimelerinin kısaltması olan HTML Tim Berners Lee tarafından 1991 yılında CERN laboratuvarlarında ortaya çıkmıştır. Bu tarihi web´in doğum tarihi´de denilebilir.


SEO Makale Hesaplama Aracı

SEO uyumlu makalede dikkat edilmesi gereken husus, stopwordleri en aza indirmek ve keyword density´de (6 numaralı sonuç) doğru keywordlerin yer almasıdır. Doğru keywordler için asıl keywordlerinizi tekrarlamanız gerekir. Fakat tekrar sayısı makaledeki toplam kelimeye göre %1-2´yi geçmemelidir.


Responsive Css Ölçüleri (Media Screen)

Mobil sektörün hızla ilerlemesi ve akıllı araçlar pazarının büyümesi ile insanlar mobil araçlar için ayrı web siteleri yapmaya başladı ve bu şekilde devam ediyor. Web sitesi olan bir şirketin mobil için ayrı bir site yapması gerek iş ve gerekse düzenleme açısından sorunları olan bir sistem. Medya sorguları bu anlamda bir ihtiyaç için ortaya çıkmış bir özelliktir.