SEO Makale Hesaplama Aracı

SEO Makale Hesaplama Aracı

SEO uyumlu makalede dikkat edilmesi gereken husus, stopwordleri en aza indirmek ve keyword density´de (6 numaralı sonuç) doğru keywordlerin yer almasıdır. Doğru keywordler için asıl keywordlerinizi tekrarlamanız gerekir. Fakat tekrar sayısı makaledeki toplam kelimeye göre %1-2´yi geçmemelidir.
SEO´ya İhtiyacım Var mı?

SEO´ya İhtiyacım Var mı?

Aslında bu sorunun cevabı tamamiyle sahibi olduğunuz yada üzerinde çalışmalar yaptığınız web sitenin amacına ve size bağlıdır. Zaten arama motorlarında üst sıralarda yer alıyor veya bulunduğunuz konum itibari ile sitenize gelen ziyaretçi sayısı size yeterli geliyor ve sitenizin amacına ulaştığını düşünüyorsanız ne SEO ne de herhangi bir reklam çalışmasına ihtiyacınız yoktur.
SEO Planı Yapmam Gerekiyor

SEO Planı Yapmam Gerekiyor

Ne burada ne de başka bir kaynakta, üzerine çalıştığınız veya çalışacağınız web site hakkında sizin kadar fazla bilgiye sahip olamayacağı için en doğru SEO planı, sizin hazırlayacağınız SEO planı olacaktır.
Google ve SEO

Google ve SEO

Hiç şüphesiz günümüzde arama motorları içerisinde en çok kullanılan ve popüler olan Google´dır.
SEO Nedir?

SEO Nedir?

Artık günümüzde web sitesi olan bireysel veya kurumsal olsun hiç fark etmez, herkesin arama motoru sonuçlarında kısa süre içerisinde üst sıralarda çıkmak istemektedir.
Neden Web Sitesi Hızlı Açılmalı

Neden Web Sitesi Hızlı Açılmalı

Her web sitesi olan bir bireyin isteklerinin arasında Google, Yandex, Bing ve diğer arama motorlarında ilk sıralarda çıkmak ister.
Dmoz Nedir?

Dmoz Nedir?

DMOZ´un tanımı örnek verecek olursak Google´nin manuel halidir, oldukça güvenli ve sıkı denetime sahip bir dizin projesidir.