Portal Yazılım
Web Yazılım

Portal Yazılım

Genellikle bir konu üzerinde yoğunlaşmış,  alt yapısı tamamen web yazılımı olan, kullanıcı tarafından tüm içerik yönetimine sahip projelerin genelidir. 
 
Son zamanlarda sıkça rasladığımız  sektörel portallar, günlük haber portalları, kültürel içerikli portallar gibi portal projelerinizi çok kısa bir zaman diliminde oluşturabiliriz.  Web projelerinde en çok üzerinde durduğumuz özelliklerin başında şunlar gelmektedir; kurumsal ve özgün tasarım, hız ve google optimizasyonudur.
 
Talep edilen yazılım dillerinde, istenildiği kadar karmaşık olabilecek tüm Portal Yazılımlarını güvenle, hızlı bir şekilde yazılabilir.Yeni nesil olarak adlandırılan WEB 3.0 HTML5 teknoloji ile oluşturacağımız web yazılımlarının; proje bitiminden itibaren de her türlü aksaklık, güncelleme ve geliştirilmesi ile de hizmet vererek müşterimizi memnun ediyoruz.
 
Profesyonel, hızlı, kolay güncelleştirilebilir, güvenilir, google uyumlu, kolay geliştirilebilir, problemsiz , istediğiniz yazılım dilinde, günümüz çağdaş tasarımlarına uygun ayrıca  (W3C  CSS CSS3 )  ve  ( W3C HTML 5 )  belgeli  yazılım geliştirmeleriniz için 0 532 631 70 83 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

BLOG

HTML5 Nedir? Farkları Nelerdir?

Hyper Text Markup Language kelimelerinin kısaltması olan HTML Tim Berners Lee tarafından 1991 yılında CERN laboratuvarlarında ortaya çıkmıştır. Bu tarihi web´in doğum tarihi´de denilebilir.


SEO Makale Hesaplama Aracı

SEO uyumlu makalede dikkat edilmesi gereken husus, stopwordleri en aza indirmek ve keyword density´de (6 numaralı sonuç) doğru keywordlerin yer almasıdır. Doğru keywordler için asıl keywordlerinizi tekrarlamanız gerekir. Fakat tekrar sayısı makaledeki toplam kelimeye göre %1-2´yi geçmemelidir.


Responsive Css Ölçüleri (Media Screen)

Mobil sektörün hızla ilerlemesi ve akıllı araçlar pazarının büyümesi ile insanlar mobil araçlar için ayrı web siteleri yapmaya başladı ve bu şekilde devam ediyor. Web sitesi olan bir şirketin mobil için ayrı bir site yapması gerek iş ve gerekse düzenleme açısından sorunları olan bir sistem. Medya sorguları bu anlamda bir ihtiyaç için ortaya çıkmış bir özelliktir.