Google Optimizasyon
Seo

Google Optimizasyon

Arama motorlarının en iyisi olan ve herşeye olumlu yanıt veren  Google’un tüm kriterlerini doğru bir şekilde yapmak ve ona ayak uydurmak, uyguladığımız projelerdeki en büyük başarımızdır.  Talep eden müşterilerimizin web projelerini, Google’ın bilinen tüm kriterlerine uygun olarak yaparak başarılı olduk.  
 
Arama motoru optimizasyonu; ücretsiz bir şekilde arama sonuçlarında sol tarafta çıkmanın temelidir.  Belki şimdi istediğiniz yerdesiniz ama unutmayınız ki daha iyi bir optimizasyon ve iyi bir SEO desteği ile gerilerden gelen bir rakibiniz sizi çok rahat geçebilir ve sizi en üst sıradan en alt sırayada geriletebilir.
 
Arama motorlarının içinde bulunduğu savaş doğrultusunda, sürekli kendilerini yenilemek ve geliştirmek durumundadır. Şirketlerinizin pazar payını oluşturan en önemli arama motoruda bu çizgide kendini sürekli geliştiriyor.
 
Hiç bir zaman yetişemeyeceğimiz bu hızlı değişime ne kadar yakın olursak değişimden pozitif etkilenme şansımız o kadar çok olacaktır.
 
Dolayısıyla iyi bir web tasarımı sadece görsellikten oluşmuyor.
 
Problemsiz bir web tasarımı ve google optimizasyonu için 

0 532 631 70 83 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.  

BLOG

HTML5 Nedir? Farkları Nelerdir?

Hyper Text Markup Language kelimelerinin kısaltması olan HTML Tim Berners Lee tarafından 1991 yılında CERN laboratuvarlarında ortaya çıkmıştır. Bu tarihi web´in doğum tarihi´de denilebilir.


SEO Makale Hesaplama Aracı

SEO uyumlu makalede dikkat edilmesi gereken husus, stopwordleri en aza indirmek ve keyword density´de (6 numaralı sonuç) doğru keywordlerin yer almasıdır. Doğru keywordler için asıl keywordlerinizi tekrarlamanız gerekir. Fakat tekrar sayısı makaledeki toplam kelimeye göre %1-2´yi geçmemelidir.


Responsive Css Ölçüleri (Media Screen)

Mobil sektörün hızla ilerlemesi ve akıllı araçlar pazarının büyümesi ile insanlar mobil araçlar için ayrı web siteleri yapmaya başladı ve bu şekilde devam ediyor. Web sitesi olan bir şirketin mobil için ayrı bir site yapması gerek iş ve gerekse düzenleme açısından sorunları olan bir sistem. Medya sorguları bu anlamda bir ihtiyaç için ortaya çıkmış bir özelliktir.